O nás
O nás

O nás

na webu Aureas - portál aukcí

Společnost AUREAS s.r.o. - AUkční REAlitní síň

 

Jsme mladou, dynamickou společností, postavenou na pevných základech našich letitých zkušeností v oboru prodeje nemovitostí tak, abychom prostřednictvím moderního způsobu - "ONLINE aukce", značně rozšířili možnosti úspěšného prodeje nemovitostí a zároveň umožnili zájemcům o koupi bez nátlaku, formou aukčního jednání, pohodlně z domova, nabídnout prodávajícím, dle vlastního uvážení a možností adekvátní kupní cenu za nabízenou nemovitost. Nabízíme tak velmi efektivní, rychlý a bezpečný prodej nemovitostí s jedinečnou možností získání co nejvyšší možné kupní ceny, která při tomto způsobu prodeje není již závislá pouze na "odhadu" realitního makléře či majitele prodávané nemovitosti, ale je stanovena reálnou nabídkou od reálných, koupěchtivých zájemců. Zároveň také nabízíme prostřednictvím našich smluvních partnerů jak právní, tak i finanční poradenství v oblasti nákupu - prodeje realit. Zaměřujeme se na prodej bytů, rodinných domů, komerčních nemovitostí, chat, chalup, pozemků a ostatních nemovitostí prostřednictvím Elektronické aukce. V rámci převodu vlastnického práva zajišťujeme pro naše klienty kompletní služby.

 

Pokud se chystáte pro koupi nemovitosti a chcete využít hypoteční úvěr, nespoléhejte se pouze na nabídku jedné banky. Využijte služeb našeho smluvního partnera. Zajistí pro vás porovnání nabídek jednotlivých bank i stavebních spořitelen, u kterých budete největší šanci na získání pro vás výhodně nastavené hypotéky. Celým procesem vás spolehlivě provede tak, abyste se získáním financí na své bydlení měli co nejméně starostí.

 

Součástí procesu prodeje, pronájmu i koupě nemovité věci je rovněž právní servis. Pro své klienty využíváme služby renomované právnické kanceláře.

 

Povinnost nechat vystavit PENB má prodávající jak při prodeji nemovitosti, tak i při pronájmu. Kontaktujte našeho smluvní partnera pro vypracování PENB.